IDC Security Roadshow 2018: останні новини з поля битви

IDC Security Roadshow 2018: останні новини з поля битви

У цифровій економіці загрози для ІТ інфраструктури та бізнес процесів не просто стають різноманітнішими і глобальними. Змінюється їх природа.

Методи, якими нещодавно намагалися захистити мережі і системи, стали зовсім неефективними. Коли мова заходить про кібербезпеку, ланцюжки взаємодії, глибина і щільність взаємозв’язків в сучасній високотехнологічній екосистемі, по суті, скасовує таке звичне поняття як «периметр». Жодна система багатофакторної аутентифікації або інтелектуальна платформа моніторингу не можуть гарантувати, що ваші активи не виявляться в руках зловмисників, а робота підприємства не буде паралізована.

За прогнозами IDC до 2021 року чверть всіх персональних даних в світі буде скомпрометована і зібрана в так звані «озера даних», що використовуються в злочинних цілях. Ми постійно дізнаємося про нові типи і стратегії атак, причому джерелом загрози може стати будь-який пристрій або контент – від численних рішень IoT до нешкідливої картинки, отриманої від колеги по роботі – а критичні уразливості, як на апаратному, так і на програмному рівні, виявляються ледь не що дня. Безумовно, головною загрозою залишається некомпетентність і порушення політик безпеки. Незважаючи на те, що в Україні більше половини компаній вже стикалися з наслідками масштабних атак, готовність до роботи в умовах кібервійни залишається на досить низькому рівні.

Наявність ефективної методики оцінки ризиків, що дозволяє порівняти витрати на безпеку з можливими втратами, стає обов’язковою умовою виживання сучасного бізнесу. Системи захисту – так само як і засоби нападу – постійно ускладнюються. Все активніше використовуються big data, платформи штучного інтелекту, соціальна інженерія та теорія ігор. Всі ці питання будуть детально розбиратися в ході IDC Security Roadshow 2018, яка відбудеться 22 лютого в Києві.

Реєстрація та більш детальна інформація на сайті IDC Security Roadshow 2018.