Міжнародний молодіжний науковий форум з прикладної фізики та інженерії YSF-2017

International young scientists forum on applied physics and engineering YSF-2017

«Дім інновацій», генеральний інформаційний партнер цієї яскравої події, запрошує молодих вчених (віком до 40 років) взяти участь у тижні активного обміну знаннями та ідеями, здобуття навичок, перезавантаження мозку — в YSF-2017!

Не плануйте нічого на середину жовтня, адже саме в цей час відбудеться YSF-2017!

Восени, з 17 по 20 жовтня 2017 року, YSF-2017 об’єднає молодих вчених, які працюють у різних фундаментальних та прикладних сферах (повний перелік тем тут), в одному з найкращих міст України, мальовничому Львові. Форум має захоплюючу історію та заснований представниками низки українських та закордонних організацій, що робить Форум глобальною подією. Програма YSF-2017 охоплюватиме лекції видатних вчених, усні презентації молодих вчених, різні воркшопи, соціальні заходи та екскурсії.

Організатори Форуму зроблять все від них  залежне, щоб всі учасники отримали гранти на проїзд.

Щороку команда YSF-2017 прагне досконалості у всіх аспектах Форуму.

Але що найважливіше для кожної події? Звісна річ — учасники. Отже приєднуйтесь до нас! Вам необхідно лише зробити свій внесок, надати його YSF-2017 та насолоджуватися! Внесок може бути у формі анотації чи манускрипта за форматом Форуму (докладніше тут). Доповіді на Форумі будуть подані для публікації в IEEE Xplore Digital Library, яка індексується такими науковими базами даних, як Scopus  та Web of Science.

Додаткова інформація про подію розміщена на сайті: http://www.ysc.org.ua/2017/