Practical Cyber ​​Security Days

Practical Cyber ​​Security Days

Експерти українських компаній розкажуть про кібербезпеку 20–21 квітня на форумі Practical Cyber Security Days у Національному авіаційному університеті.

У перший день спікери говоритимуть про персональну кібербезпеку. Форум розпочнеться з панельної дискусії про типові кейси викрадення персональних даних. Другий день присвячено безпеці у компаніях. Тут розкажуть про тренди корпоративної безпеки, технічний захист інформації, В2В-рішення.

Серед тем форуму – блокчейн-технології та апаратні токени для персональної ідентифікації, практики з виявлення незахищеності, технічний захист інформації, безпека у платіжних системах і банках. Спікерами будуть представники стартапів і великих компаній – Hideez Group Inc., Luxoft, Cipher Ltd., KievInfoSecurity LLC, системи платежів EasyPay.UA, SHALB.com, Virgil Security, «ПриватБанку», Cisco, «білі» хакери dcua та ін. Працюватиме також демозона для хардверних проектів.

«Ми очікуємо більше 300 учасників форуму. Акцент робимо на практичному досвіді захисту даних. Останнім часом було декілька гучних світових скандалів на тему кібербезпеки. Наприклад, історія з виборами президента США і Марком Цукербергом. Тому тепер кібербезпека є частиною грамотності в інтернеті, такі знання необхідні не тільки представникам бізнесу, а і просто сучасній людині», – говорить про форум його головний організатор, член правління молодіжного наукового товариства НАУ Віктор Самусь.

Участь у форумі для відвідувачів безкоштовна за умови реєстрації на сайті http://pcsd.biz/.

Для участі компанії в демозоні форуму звертайтеся за електронною адресою ysa.nau@gmail.com.