Тематична конференція Business, Innovations, Education – 2018

Business

Якщо ви сьогодні не вчитеся – вже завтра вас обійдуть конкуренти. Адже спосіб ведення бізнесу змінюється щороку і навіть щомісяця. Додаткова освіта стала необхідністю для представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сегмента. Ставки високі: без інноваційного підходу в наш час не вирішити цілу низку практичних завдань в економічній сфері.

3 лютого, на тематичній конференції Business, Innovations, Education – 2018, півтора десятка спікерів поділяться досвідом реалізації ділових планів шляхом додаткової освіти.

Ми очікуємо 500 представників малого й середнього бізнесу з усіх кінців України. Хочете отримати інструменти для розвитку підприємства в умовах жорсткої конкуренції? Провести день у діалозі, наповненому інноваційними програмами та практичними прикладами? Тоді ми чекаємо саме на вас!

Місце: Київ, МВЦ.

Дата: 3 лютого 2018 р.

Організатор: «Дім інновацій».

Реєстрація та квитки за посиланням.

 

3 лютого 2018 р. в Києві відбудеться тематична конференція Business, Innovations, Education – 2018, організована «Домом інновацій». Більше десяти спікерів з усієї України поділяться досвідом реалізації ділових планів за допомогою додаткової освіти та впровадження інноваційних рішень. Подія відбудеться в Міжнародному виставковому центрі.

Додаткова освіта стала необхідністю для представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сегмента, тому без інноваційного підходу сьогодні не розв’язати багатьох практичних завдань в управлінні бізнесом.

Конференція Business, Innovations, Education – 2018 має зібрати близько 500 власників малого та середнього бізнесу з усієї України. Якщо ви хочете отримати інструменти для розвитку своєї справи в умовах жорсткої конкуренції, провести день в діалозі, наповненому інноваційними програмами та практичними прикладами, не проґавте цей захід!

Учасники конференції обговорять безліч актуальних і цікавих тем: як упровадження інновацій впливає на розвиток невеликих компаній і цілих корпорацій, як запустити креативне мислення у співробітників, плюси й мінуси самонавчання і самоосвіти. Усім цим досвідом з вами поділяться спікери – успішні підприємці та бізнес-тренери, засновники платформ і бізнес-шкіл.

Конференцію відвідають спікери не тільки з України, а й інших держав. Наприклад, засновник James Cook Media Samuel P. N. Cook з Варшави. Він розповість про ключові моменти «сторітелінгу» – це маркетинговий прийом, який використовує медіапотенціал з метою передачі інформації і транслювання смислів за допомогою оповідання історій.

Олег Катюхін, дослідник нейротехнологій у бізнесі, консультант із нейромаркетингу і нейроменеджменту, вчений, лікар, магістр медицини, висвітлить такі питання: чим керується споживач? що керує прийняттям рішень? якою є справжня природа мотивації? що наближає до успіху? На думку фахівця, відкриття медицини, останні досягнення нейробіології, еволюційної психології допомагають компаніям бути прибутковішими, а їх керівникам і колективу – ефективнішими.

Петро Синегуб, бізнес-тренер, лектор і засновник Бізнес-академії 4Smart, поділиться секретами про те, як шукати в команду чемпіонів (авторська технологія найму), як збільшити ефективність компанії за допомогою нематеріальної мотивації та як створити бізнес-імперію («Системний бізнес. Із чого почати й на що звернути увагу»).

Гуру таких компаній, як Cisco, IBM, Samsung, Beeline, Михайло Городецький розкриє важливу тему: «Управління клієнтським досвідом – як збільшити дохід». Він розповість про те, як утримати клієнта, а також змусити його платити більше, про новий підхід до сервісу і багато іншого.

Дмитро Тетервак, засновник проектів «Бізнес на автопілоті. Як навести порядок у власному бізнесі» і TDSales, поділиться актуальною сьогодні темою:« У чому інновація? Чому вона потрібна мені (як бізнесу клієнта)?».

Віктор Комаренко, співзасновник освітньої платформи і R&D-лабораторії Beehiveor підніме теми самонавчання і самоосвіти, використання нейронаук у навчанні, запропонує техніки тренування пам’яті. Крім того, розповість, що таке інновації, як з’являється потреба в них, чому і де ми їх шукаємо.

У роботі конференції візьме участь засновник «Дому інновацій» Ігор Янковський.

 

Теми для обговорення:

  1. Бізнес-навчання. Чому і як навчаються власники бізнесу, щоб робити свої компанії успішними. Які курси затребувані, чому? Які потреби власників бізнесу в навчанні?
  2. Самонавчання і самоосвіта. Як навчитися вчитися. Як самому з ноутбука вдома або на роботі отримувати нові знання? Як обрати з-поміж сотні онлайн-курсів найпотрібніші?
  3. Що таке інновації? Як виникає потреба в них і чому? Де ми їх шукаємо?
  4. Як інновації допомагають бізнесу існувати й розвиватися? Які саме інновації сьогодні найбільше затребувані в бізнес-середовищі?
  5. Використання нейронаук у навчанні. Техніки тренування пам’яті.

Попередня програма конференції:

10:00 – реєстрація учасників;

11:00 – вступне слово модератора і організаторів конференції;

11:05–13:00 – виступи спікерів (тривалість – до 25 хв кожен виступ, 5 хв – на питання із залу);

13:00–14:00 – обідня перерва;

14:00–16:00 – панельна дискусія (тривалість виступів кожного спікера – до 15 хв);

16:00–16:30 – перерва на каву;

16:30–18:30 – виступи спікерів (тривалість – до 25 хв кожен виступ, 5 хв – на питання із залу);

18:30–19:00 – підбиття підсумків конференції, загальне обговорення всіх виступів дня.