Ми відкрились!:)

We are now open!:)

З якогось часу візуалізація даних – абсолютний must have для тих, хто хоче швидко, цікаво та дохідливо донести інформацію. Про це кажуть маркетологи та SMM-щики, аккаунт-менеджери та звичайні користувачі соціальних мереж. Зображення у Facebook генерують на 53% більше лайків, аніж текстові публікації. Справа не лише в тому, що людина в силу фізіологічних особливостей набагато краще запам’ятовує повідомлення, що супроводжується «картинкою».

Вчені (так-так, ті самі британські!) з’ясували, що разом із розвитком digital-культури майже всі ми перетворюємося на «візуалів». Якщо для вас важливо бути почутими та поміченими, потрібен візуальний контент.

Веб-ресурс про інновації в Україні та світі

Сьогодні я з гордістю презентую важливу частину великого проекту – сайт про інновації в Україні та світі. Чому тільки частину? Бо попереду нас чекає відкриття «Дому інновацій» – першого в Україні медіа-центру, що популяризує науку та інновації.

Наша фішка – це відео.

На відміну від інших, ми створюємо додаткові канали взаємодії. В «Домі інновацій» вчений або стартапер зможе зняти презентаційний ролик чи сюжет про свій винахід. Провести міжнародний відеобрифінг. Зустрітися з однодумцями на конференції чи круглому столі. Організувати свій майстер-клас або навчитися чомусь у запрошених гуру.

При цьому ми принципово не хочемо конкурувати з іншими інноваційними проектами. Чим більше в Україні буде «просунутих локацій», тим краще для всіх. Резиденти хабів, коворкінгів та креативних просторів завжди можуть скористатися нашими можливостями з продакшну – ми відкриті для всіх.

Як народилася ідея створення «Дому інновацій»

Можна сказати, вона витала в повітрі. Українці вигадують, роблять, а часто також успішно продають унікальні речі, але інформацію про наших майбутніх Ілонів Масків, як і раніше, доводиться збирати по крупицях. Крім того, більшість переконані, що Україна сильна тільки в ІТ. Це не так.

Ви здивуєтеся, коли на цьому сайті наша редакція розповість вам, скільки відкриттів та винаходів світового рівня мають українські біологи, хіміки, фізики та інженери.

На жаль, в Україні досі не було спеціалізованого інформаційного майданчика, де інноватори мали б змогу постійно вести діалог з журналістами та блогерами. І разом промотувати сучасний імідж країни. Амбітна мета всієї нашої команди – заповнити цю прогалину.

Напевно багато хто запитає, чому в наш непростий час я готовий інвестувати в непрофільний актив. Відповідь проста. Тому що я вірю в Україну, нашу технологічну перевагу та успішне майбутнє країни. Тому що наш проект вже підтримують ті, хто причетний до створення цього майбутнього.

У нас все вийде. Приєднуйтесь!