Українські стартапи: 9 найкасовіших проектів на Kickstarter

0
319
Українські стартапи, Украинские стартапы, 9 самых кассовых украинских стартапов на Kickstarter

Спільнокоштова платформа Kickstarter користується заслуженою популярністю у світі незалежних стартапів. А ось які інноваційні продукти з України привернули найбільшу увагу учасників цієї платформи, зібравши понад $100 000 кожен. Отже, найкасовіши українські стартапи.

Якщо ви шукаєте інноваційні ідеї, які можуть зачепити світ і зробити ваш стартап затребуваним, скористайтеся нашою шпаргалкою для інноватора. Природно, ніхто при цьому не відміняв «10 мудрих порад, як стати успішнішим стартапером», але, щоби перейти до реалізації, спочатку треба продумати ідею. «Дім інновацій» зібрав дев’ять проривних ідей українців, які підтримав увесь світ.

Jollylook
Jollylook
  1. Jollylook – $377 429 від 6 110 користувачів. Перша вінтажна миттєва камера з картону знімає на міні-плівку Instax. Вінтаж, тема фото і «зелені технології» – запорука успіху!
iblazr 2
iblazr 2

2. iblazr 2 – $253 578 від 3 421 користувача. Зручний у використанні LED-спалах для смартфонів і планшетів на базі iOS і Android. Він бездротовий, він синхронізується майже з будь-якими додатками для камери на мобільних пристроях і може працювати зі справжніми цифровими камерами.

Ohhio
Ohhio

3. Ohhio – $204 496 від 554 користувачів. Дуже м’які та приємні вовняні ковдри зі 100%-ї вовни мериноса. Унікальне супервелике плетіння змусило якісь півтисячі людей внести в середньому по $370, щоб зробити реальністю ковдру, під котрою кожен відчує себе дитиною.

Delfast
Delfast

4. Delfast – $165 800 від 75 користувачів. $2 200 внесла кожна людина, підтримавши проект створення електровелосипеда, який здатен проїхати 236 миль (380 км) на одній зарядці. Велопрогулянка ще ніколи не була такою інноваційною!

Iblazr
Iblazr

5. Iblazr – $156 789 від 2 633 користувачів. Перша версія LED-спалаху для смартфона свого часу теж стала хітом. Компактний і функціональний спалах для ентузіастів мобільної фотографії сумісний з iPhone, iPad і Android-смартфонами. Загалом два проекти українських розробників зібрали рекордні $410 376.

Lunecase
Lunecase

6. Lunecase – $155 824 від 3 653 користувачів. Бездротовий чохол для культового смартфона, який перетворить відображення повідомлень на вишукану виставу, зібрав 1/8 мільйона доларів. Українці не лише розумні та інноваційні, але ще й знаються на стилі!

Rubber Band Machine Gun
Rubber Band Machine Gun

7. Rubber Band Machine Gun – $147 396 від 1 110 користувачів. Дерев’яний кулемет, що стріляє гумовими стрічками, та ще й із системою швидкого заряджання – що може бути несерйознішим? Однак, як то кажуть, чим старше чоловік – тим дорожчими (і хитромудрішими) стають його іграшки. Про те, що чоловік може відмовитися від іграшок, навіть не йдеться!

FUTO

8. FUTO – $140 708 від 1 609 користувачів. Найбільш інноваційний надувний матрац із подушкою став сенсацією. Українські розробники зуміли створити по-справжньому зручну технологію, коли матрац надувається без насоса за лічені секунди, лише двома змахами рук. Після цього він кілька годин здатний витримувати вагу одного-двох дорослих людей і не здутися.

Ohhio Braid
Ohhio Braid

9. Ohhio Braid – $139 000 від 641 користувача. Слідом за успішним проектом м’якої в’язаної ковдри українське дизайнерське бюро задумало проект у концепції DIY: продавати не готову продукцію, а величезне прядиво у великих мітках, щоб кожен охочий міг зв’язати для себе сам те, що бажає. Й ідею гаряче підтримала спільнота краудфандерів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here