Web of Science і Scopus: всі українські видання

Web of Science і Scopus: всі українські видання
Фото: Selena N. B. H.

Рік тому ми представили до вашої уваги перелік усіх престижних українських видань, що входять до наукометричних баз даних Web of Science і Scopus. Тут вчені можуть розміщувати публікації, не турбуючись за свою репутацію. Сьогодні ми пропонуємо оновлений список вітчизняних наукових журналів зі світовим рейтингом.

До теми рівня наукових журналів і рівня публікацій в них редакція «Дому інновацій» зверталася не раз. Про те, що деякі журнали, які називають себе «науковими», не гребують можливістю за гроші прийняти і розмістити на своїх сторінках публікацію, в якій може бути що завгодно — від псевдонаукових статей до відвертої «липи», — розповідала кандидат фізико-математичних наук , старший науковий співробітник Інституту математики НАН України Ірина Єгорченко.

Олег Стасик, завідувач відділом сигнальних механізмів клітини і заступник директора з наукової роботи Інституту біології клітини НАН України, який увійшов до складу Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, в інтерв’ю «Дому інновацій» також згадував «журнали-смітники» і шкоду, яку вони завдають українській науці і Україні в цілому.

Не менш широко питання наукових журналів України та їх категоризації піднімалося на круглому столі «Чужі серед своїх: хто зайвий в українській науці?», де викликало жваву дискусію.

Пропонуємо до вашої уваги інфографіку, на якій вказані всі українські видання, що потрапили до наукометричних баз даних Web of Science і Scopus (станом на 25.10.2018 р). Інфографіку у високій роздільній здатності також можна завантажити у форматі PDF.

Web of Science і Scopus: всі українські видання