Безпілотні «хмари» вкриють небо України

Drone “clouds” to cover Ukrainian sky

6 травня 2017р. десятки вітчизняних дронів здіймуться у небо в рамках Міжнародного дня безпілотників.

Офіційним організатором в Україні заходів «International Drone Day» – щорічних «іменин» безпілотних літальних апаратів – стала компанія «Drone.ua». Її засновник, Валерій Яковенко, був одним із спікерів конференції «Інновації об’єднують однодумців», що її «Дім інновацій» провів у листопаді 2016-го. Вибір організатора з українського боку – закономірний: «Drone.ua» виробляє безпілотники, які продаються в Україні та країнах Європи, найближчим часом планує відкрити офіси у Великій Британії та Молдові, а ще – вийти на ринки країн Південної Америки та Африки.

Поки в Україні дрони є ще малопоширеною цікавинкою, у деяких країнах світу «багато людей бояться гудіння і працюють над тим, щоб прийняти закони про заборону дронів» (так засновники International Drone Day пояснюють, чому 2015-го у них виникла ідея проведення такого масштабного свята). Минулого року у його заходах узяло участь понад 75 000 чоловік по усьому світові.

Цьогоріч на 6 травня заплановано понад 150 різноманітних подій, які організовуватимуть понад 200 команд у країнах Європи, Азії, Австралії, Північній і Південній Америці.

В Україні Міжнародний день безпілотників відбудеться утретє. Про програму та умови участі можна довідатися тут: https://www.facebook.com/dronedayua/