Juniper купує компанію Cyphort з українським корінням

Juniper to acquire Cyphort company having Ukrainian roots

Американська технологічна корпорація Juniper Networks оголосила про намір купити антивірусну компанію Cyphort, що створює рішення для аналітики IT-безпеки. Про це йдеться в повідомленні Juniper.

Співзасновник Cyphort – Нік Білогірський, харків’янин, який в кінці 90-х переїхав до Канади, а потім – в Кремнієву долину, США. Він працював в Symantec, Microsoft, Facebook.

Juniper Networks спеціалізується на розробці телекомунікаційного обладнання. У неї вже є власне рішення щодо забезпечення безпеки – Sky Advanced Threat Prevention (ATP). В компанії вважають, що в поєднанні з цією розробкою технологія Cyphort дозволить підвищити ефективність та продуктивність, розширити діапазон підтримуваних типів файлів і додати нові функції виявлення загроз, заснованих на передових машинах та поведінковій аналітиці.

Очікується, що процес придбання завершиться протягом наступного місяця з урахуванням звичайних умов закриття угоди. Сума угоди не розголошується.

Нагадаємо, український студентський стартап HELi, що попереджає про приступи епілепсії, пройшов національний відбір та представить Україну в Копенгагені на конкурсі University Startup World Cup 2017 (USWC).