Міністерство освіти шукає наукових та технічних інноваторів

Ministry of Education is looking for science-tech innovators

Отримати держзамовлення зможуть українські компанії та установи – і державні, і приватні – за умови перемоги у конкурсному відборі науково-технічних (експериментальних) розробок, що його проводить Міністерство освіти України.

До 15 травня 2017р. необхідно подати заявку на участь, а ще – заручитися підтримкою не менш, ніж двох зацікавлених в пропонованій інновації установ чи підприємств. Також однією з головних умов участі є наявність у компанії чи організації працівників відповідної кваліфікації та необхідної бази для реалізації ідей. Йдеться про інновації у сфері енергетики та енергоефективності, інформаційних та комунікаційних технологій, раціонального природокористування, розробки нових речовин та матеріалів, методів профілактики та лікування найпоширеніших захворювань. Термін виконання розробок – до 2 років, починаючи з 2017-го.

Експертну оцінку роботам даватиме Науково-технічна рада Міністерства освіти і науки України з питань формування і виконання держзамовлення на науково-технічну продукцію. Решта деталей – за посиланням: http://mon.gov.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%202017/04/18/nakaz192.pdf