Новий туристичний сервіс завезе вас туди, не знати, куди

New touristic service will get you there

Клієнти українського стартапу «Secret Ticket» обирають дату поїздки, оплачують свою секретну подорож, а дізнаються, куди саме їдуть, лише за день до запланованого від’їзду.

До «секретного» пакету послуг входять: квитки на автобус чи потяг (плацкартний вагон, але можна доплатити і отримати купе чи люкс); проживання у готелі чи хостелі; рекомендації, як найкраще та найкорисніше провести час (перелік визначних – традиційних та нестандартних – місць, які варто відвідати).

Зараз у базі стартапу – 10 міст, які є поки що маловідомими переважній більшості вітчизняних прихильників локальних подорожей. Але засновники стартапу – журналістка Тетяна Косянчук та дизайнер Сергій Клепик – відвідали та за допомогою місцевих жителів зібрали відомості про кожне з них. «Ми хочемо, щоб люди подорожували більше. Щоб переключилися із щоденної метушні на подорож до цікавого міста» – така мета проекту, за словами його засновників.

Поки що проект працює у тестовому режимі, а перші «секретні» клієнти вирушать у подорож, починаючи з 15 травня цього

«Secret Ticket» – стартап із соціальною складовою: 10% від вартості кожної подорожі йтимуть на організацію подорожей та екскурсій для вихованців дитбудинків.