«Хмарний» стартап Spinbackup залучив $500 тис від фонду AVentures Capital

Spinbackup “cloud” startup raised $500 thous. from AVentures Capital fund
Фото: image: CafeCredit under CC 2.0

Український фонд Aventures Capital вклав $500 тис в стартап Spinbackup, що допомагає боротися з витоками даних та використовує для цього технологію Blockchain.

Spinbackup надає рішення для резервного копіювання даних в «хмарі» та забезпечує кібербезпеку користувачів продуктів G Suite та Office 365.

Фахівці Spinbackup переконані, що людський фактор є головною загрозою для безпеки, надійності зберігання даних. Тому пропонують рішення для автоматичного резервного копіювання даних, що включають повний функціонал для моніторингу використання інформації, яка зберігається в хмарі.

Більшість клієнтів Spinbackup становлять компанії середнього та малого бізнесу, а також навчальні заклади, серед яких University of Tokyo, Gurnick Academy of Medical Arts, Sensys Gatso. Компанія є партнером Google і Amazon. Офіси розробки Spinbackup знаходяться в Києві та Одесі, а офіси продажів – по всьому світу, включаючи США.

За словами засновника та керуючого партнера AVentures Capital Андрія Колодюка, інвестиції будуть спрямовані на створення інноваційного інтегрованого рішення в глобальному масштабі.