Стартап HELi, що попереджає про напади епілепсії, представить Україну в Копенгагені

Стартап HELi, що попереджає про напади епілепсії, представить Україну в Копенгагені

Студенти Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка створили рішення HELi, що дозволяє передбачати епілептичні напади. Його українці представлять на всесвітньому змаганні університетських стартапів University Startup World Cup 2017 (USWC) в Копенгагені.

Змагання пройдуть 18-22 вересня в столиці Данії, місті Копенгаген. Українці змагатимуться разом з 70-ма найкращими студентськими командами зі всього світу за грошову нагороду у розмірі $25 тис та титул Best Startup Worldwide. Відбірковий тур в Україні провела організація Startup Kyiv. Фінансування поїздки команди на змагання здійснила компанія SoftServe.

У складі української команди – аспірантка першого року навчання за напрямком «Медична фізика» Вікторія Гайдар та студент за напрямком «Комп’ютерна інженерія» Микита Чечула.

HELi покликане завчасно попереджати про епілептичні напади в режимі реального часу. Також HELi уможливлює індивідуальне лікування за зібраними даними, моніторинг стану хворого та передачу необхідної інформації до медичного закладу.