Стартап HELi, що попереджає про напади епілепсії, представить Україну в Копенгагені

HELi startup warning of epileptic seizures to represent Ukraine in Copenhagen

Студенти Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка створили рішення HELi, що дозволяє передбачати епілептичні напади. Його українці представлять на всесвітньому змаганні університетських стартапів University Startup World Cup 2017 (USWC) в Копенгагені.

Змагання пройдуть 18-22 вересня в столиці Данії, місті Копенгаген. Українці змагатимуться разом з 70-ма найкращими студентськими командами зі всього світу за грошову нагороду у розмірі $25 тис та титул Best Startup Worldwide. Відбірковий тур в Україні провела організація Startup Kyiv. Фінансування поїздки команди на змагання здійснила компанія SoftServe.

У складі української команди – аспірантка першого року навчання за напрямком «Медична фізика» Вікторія Гайдар та студент за напрямком «Комп’ютерна інженерія» Микита Чечула.

HELi покликане завчасно попереджати про епілептичні напади в режимі реального часу. Також HELi уможливлює індивідуальне лікування за зібраними даними, моніторинг стану хворого та передачу необхідної інформації до медичного закладу.