Столичний театр «гастролюватиме»… Троєщиною, Теремками, Солом’янкою

Kyiv theater will go on tour… to Troyeschina

Культурний проект «Дикий театр», який позиціонується як альтернатива репертуарному театру, започатковує «гастролі» віддаленими від центру Києва масивами столиці.

«Сьогодні кияни нечасто ходять до театру. Ще складніше тим, хто живе далеко від центру, наприклад, у «спальних» районах. Тому ми вирішили здійснити своєрідну локальну експансію. Цікаво, що дехто із постійних глядачів, почувши про наші плани, купили квитки на ті вистави, які вони ще не встигли подивитися, а тепер зможуть зробити це майже «вдома» – розповідає про перші результати експерименту засновниця «Дикого театру» Ярослава Кравченко.

«Дикий театр», заснований у січні 2016-го, є мобільним театром, який грає вистави на різних майданчиках, віддає перевагу п’єсам на гострі, дискусійні теми, співпрацює як з випускниками театральних вузів, так і акторами-учнями приватних театральних студій. «Ми реагуємо на реальність швидко і критично, наші вистави можуть травмувати та викликати обурення» – кредо «Дикого». І 27 квітня актори підтвердять це першою – у рамках інноваційного гастрольного проекту – виставою «Бути знизу» для жителів масиву ДВРЗ. Детальніше – тут: https://www.facebook.com/events/386253258427713/