У жовтні відбудеться конкурс стартапів Sikorsky Challenge

Sikorsky Challenge startups competition will be held in October

З 10 по 13 жовтня цього року відбудеться VI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge. Як повідомляється на сайті Національної академії наук України, метою конкурсу є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та допомога переможцям в комерціалізації їх розробок. Фестиваль організовують Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» й Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge».

Участники конкурсу інноваційних проектів

У конкурсі можуть взяти участь професіонали і новатори у сфері інженерії та проектування, студенти, аспіранти, наукові працівники, які мають інноваційні ідеї або готові проекти, а також представники великого інвестиційного бізнесу. Учасники конкурсу повинні взяти участь у тренінгу з підготовки презентації проекту інвесторам та серії індивідуальних зустрічей, які проводитимуть організатори конкурсу для доопрацювання презентацій. Фіналісти отримають комплекс послуг від інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge», який включає: підготовку стартапу «під ключ» для інвестування, вихід на міжнародних експертів і консультації успішних менторів, прямий доступ до інвесторів і бізнес-ангелів, а також юридичну підтримку при укладанні договорів з інвесторами.

До участі у конкурсі приймаються лише закінчені та повністю готові до комерціалізації проекти (самостійно підготовлені наукові та науково-дослідні роботи, які мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у виробництво або застосовані в господарській діяльності).

Прийом заявок на конкурс завершується 15 серпня 2017 року.

Перевага при розгляді заявок надається інженерним проектам за такими напрямами:

  1. Аграрний сектор.
  2. Високотехнологічне машинобудування.
  3. Військово-промисловий комплекс.
  4. Енергетика.
  5. Ефективне природокористування.
  6. Інформаційно-телекомунікаційні технології.
  7. Космічні технології.
  8. Робототехніка.
  9. Створення нових речовин і матеріалів, нанотехнології.

Пропозиції мають бути підготовлені відповідно до стандарту, встановленого організаторами конкурсу. Вимоги до оформлення заявок розміщено на сайті конкурсу.

У разі виникнення запитань щодо подання заявок на участь у конкурсі організатори просять звертатися до Наукового парку «Київська політехніка», Володимир Гнат, +38 067 464-49-69.