Відомий український фешн-стартап Cluise закрився

Відомий український фешн-стартап Cluise закрився

Український стартап Cluise, який в минулому році отримав $300 тис. інвестицій від засновника Depositphotos Дмитра Сергєєва, припинив роботу. Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці Cluise в соцмережі Facebook.

Віртуальний гардероб Cluise припинив роботу

«Нашій команді довелося прийняти таке складне рішення виходячи з неможливості фінансувати, розробляти і підтримувати наш продукт», – йдеться в повідомленні компанії.

За даними джерел «Дому інновацій», подальша робота над додатком вимагала значних інвестицій при не зовсім зрозумілій бізнес-моделі.

Cluise надавав послугу підбору щоденного гардероба, засновану на алгоритмах штучного інтелекту. Користувачам пропонувалося сфотографувати свій одяг і завантажити фотографії в мобільний додаток Cluise. Потім програма аналізувала цей гардероб і видавала кращі рекомендації, як поєднувати речі. Крім того, користувачеві пропонувалося доповнити цей образ аксесуарами з інтернет-магазинів, з якими співпрацює Cluise.

Всередині програми Cluise віртуальний гардероб також був передбачений функціонал соціальної мережі, куди користувачі викладали готові образи.

Додаток Cluise завантажили більш ніж 300 000 користувачів

До моменту закриття додаток мав близько 300 тис. користувачів. Більшість з них – в США і Європі. Найактивнішою аудиторія була в Італії, Франції, Нідерландах.

Про український стартап писали такі відомі світові видання як Washington Post, Stylist.co.uk і TheStar.

Засновниця Cluise Людмила Небожак продовжила працювати з командою Depositphotos над новим проектом фотобанку – Crello. Це графічний редактор, за допомогою якого можна створювати шаблони і редагувати зображення онлайн.Leave a Reply