Дитяче автокрісло із вбудованими подушками безпеки

Дитяче автокрісло із вбудованими подушками безпекимммм

Інновації на сторожі життя і здоров’я дітей: компанія Maxi-Cosi випустила автокрісло, яке оснащено вбудованими подушками безпеки.

Компанія Maxi-Cosi, перейнявшись підвищенням безпеки дітей, яких перевозять в автомобілях, створила перше в світі автокрісло із вбудованою подушкою безпеки. Інноваційне рішення, за словами розробників, підвищує безпеку дитини на 55%.

Особливість автокрісел для дітей у тому, що деякі з них установлюють спинкою в бік руху автомобіля, а інші – лицьовим боком. Для найменших пасажирів крісло фіксують уперед спинкою, щоб у разі аварії слабка шия і спина дитини не постраждали від кидка вперед. Для старших дітей крісла закріплюють обличчям уперед, із розрахунком, що їхні шия та спина достатньо розвинені та не пошкодяться в екстремальній ситуації. Однак у випадку зіткнення ризик пошкодити хребет навіть у пристебнутих дорослих пасажирів досить великий, а для дітей він ще більший.

Нове крісло оснащене спеціальним кріпленням, яке відповідає стандарту ISOFIX. У разі аварії таке кріплення реагує на ривок крісла вперед – і миттєво вбудовані подушки в пасках безпеки наповнюються холодним повітрям. Після цього подушки відразу починають здуватися, щоб не заважати дитині вивільнитися.

За словами виробника, винахід значно знижує травматизм, адже захищає голову і шию (хребет) дитини. Таке інноваційне автокрісло може бути затребуваним на ринку, але поки що єдиний у світі виробник виставив досить високу ціну – £550 (більше 20 000 грн).